دکوراسیون داخلی|طراحی دکوراسیون داخلی

ارسال: بروز رسانی: ۱۳۹۹/۱۰/۲۰

دکوراسیون داخلی|طراحی دکوراسیون داخلی

آشنایی با دکوراسیون داخلی

امروزه کمتر کسی پیدا میشود که مفهوم  و معنی دکوراسیون داخلی را نداند، یکی از ساده ترین  تعاریف  آن می توان به "هماهنگی عناصر محیط و ایجاد فضایی دلپذیر " اشاره نمود.

از سال های قبل که معنی دکوراسیون به شکل امروزی نبود خانم های خانه سعی میکردند که یک هماهنگی و رابطه قابل قبولی بین رنگ فرش، پرده و رنگ دیوار ایجاد شود و روی طاقچه و دیوارها از عناصری مانند آینه، قاب عکس و وسائل تزیینی استفاده میکردند که معمولا در هر منطقه جغرافیایی با منطقه دیگر متفاوت بود.در دو دهه گذشته به موارد بالا کاغذ دیواری و مبلمان و میزهای ناهار خوری و کفپوش ها و .. اضافه شده اند.

امروزه به این مسئله کمی علمی تر نگاه میشود و زندگی شهری و خانه های کوچک سبب شده برای عموم مردم این موضوع مهم باشد که خانه آنها با توجه به روحیات هر خانواده، دلنشین و آرامش بخش و کاربردی باشد زیرا اگر شما شاغل باشید زمان زیادی را بیرون از خانه هستید و دوست دارید هنگام ورود به منزل ،احساس آرامش کنید و چنانچه خانه دار باشید نیز، فضای کوچک آپارتمان اگر دلنشین نباشد اثر سوء بر روی روحیات شما میگذارد و باعث خستگی دو چندان شما میشود.نقش اکسسوری و لوازم دکوراتیو منزل در دکوراسیون داخلی

اکسسوری و لوازم دکوراتیو منزل در واقع جنبه زینتی یک خانه به حساب می آیند که در دکوراسیون داخلی نقش به سزایی را بازی می کند و باعث می شود که هر خانه ای دکوراسیون و طراحی منحصر به فرد خودش را داشته باشد. اکسسوری و لوازم دکوراتیو با هر بودجه ای که دارید چه کم و چه زیاد می توانید آن ها را خریداری کنید

دکوراسیون اتاق خواب|طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب

اتاق خواب یکی از مهمترین بخش های یک خانه به حساب می آید که باید از آرامش و سکوت برخوردار باشد . بنابراین دکوراسیون داخلی آن باید به ساده ترین و در عین حال خیره کننده ترین چیده شود.المان های بسیار مهم در طراحی یک اتاق خواب بی نظیر می تواند از نورپردازی تا وسایل دکوراتیو به شما کمک کنند تا دکوراسیونی بر اساس سلیقه شما و از طرفی القا کننده آرامش باشد.