چند ایده نصب تلویزیون در دکوراسیون اتاق خواب

ارسال: بروز رسانی: ۱۳۹۹/۱۱/۷

چند ایده نصب تلویزیون در دکوراسیون اتاق خواب

در دهه های اخیر بسیاری از مردم بر این باورند که  قرار دادن تلویزیون در اتاق خواب ، المان لوکس بودن را به فضای خود اضافه می کنند. البته اختلاف نظر های فراوانی در این زمینه وجود دارند اما در حالت کلی مردم به دو دسته تقسیم می شوند.  یا می خواهند این کالا در دکوراسیون خود استفاده کنند یا خیر .

در این مقاله ما به توضیح دکوراسیون گوناگونی از محل قرار گیری تلویزیون در اتاق خواب ، می پردازیم تا خودتان تصمیم بگیرید که آیا می خواهید آن را داشته باشید یا خیر.

 

 

پنهان کردن تلویزیون در اتاق خواب

اگر شما جز مخالفان قرار دادن تلویزیون در اتاق خواب هستید می توانید با کمک پنل های دکوراتیو و یا جعبه های چوبی به راحتی تلویزیون را در اتاق خواب خود پنهان کنید .همانطور که در عکس زیر می بینید این دیزاینر به راحتی با کمک باکس چوبی توانسته تلویزیون را از دید پنهان کند و طوری دکوراتیو چیده شده که بودن یا نبودن تلویزیون فرقی ندارند.

نصب تلویزیون در اتاق خواب

 

نصب تلویزیون با دکوراتیو دیوارپوش کاذب

در عکس زیر با کمک یک دیوارپوش کاذب و استفاده از رنگ های خاص زرد ، قهوه ای  و سبز سعی کرده است ، تلویزیون را به محل کانونی اتاق خواب تبدیل کند و فضای دل نشین و گرمی ایجاد نماید.

نصب تلویزیون در اتاق خواب

 

 

نصب تلویزیون بروی دیوار شومینه

از نظر متخصصین دکوراسیون استفاده از دیوار شومینه برای نصب تلویزیون همیشه گزینه مناسب نیست مگر شرایطی مانند فضای عکس زیر که هارمونی جالبی با اتاق و منظره بیرون و پنجره های اتاق دارد.

نصب تلویزیون بروی شومینه

 

یا در عکس زیر که با کمک یک قاب بالای شومینه و قرار دادن تلویزیون در آن دکوراسیون سرگرم کننده ای برای اتاق ایجاد کرده است.

نصب تلویزیون بروی شومینه

 

استفاده از رنگ سیاه در دکوراسیون ، هماهنگ با تلویزیون ، و رنگ زرد جلوه بسیار زیبایی خلق کرده است.

 

نصب تلویزیون بروی شومینه

نصب تلویزیون بروی پانل چوبی و یا ام دی اف

در دکوراسیون زیر با استفاده از پانل های ام دی اف و یا چوبی هماهنگ با رنگ های فضای داخل مانند کفپوش ها و دیوارپوش می توان فضایی زیبا برای نصب تلویزیون ایجاد کرد.

نصب تلویزیون بروی پانل چوبی

 

نصب تلویزیون در اتاق خواب همراه شلف و میز تلویزیونی

در دکوراسیون اتاق خواب زیر تلویزیون توسط شلف های ام دی اف مشکی هماهنگ با تلویزیون احاطه شده است که می توانید با وسایل دکوراتیو به راحتی فضا را طبق سلیقه خود طراحی کنید. اگر دقت کنید نکته ظریفی در این دکوراسیون مشاهده می کنید و آن هماهنگی میز تحریر در اتاق خواب با دکوراسیون میز تلویزیون و شلف های دیوار اتاق است که فضایی بسیار خاص ایجاد کرده است.

نصب تلویزیون همراه شلف و میز

 

نصب تلویزیون بروی کمد دیواری

در دکوراسیون اتاق زیر با تلفیق تلویزیون با کمد داخل اتاق همراه رنگ های سفید و سیاه ، فضای لوکسی ایجاد کرده است که شما بودن یا نبودن تلویزیون را احساس نمی کنید.

نصب تلویزیون بروی کمد دیواری

 

یا همانطور که در عکس زیر مشاهده می کنید شما میتوانید با سفارش یک میز کشویی بسیار زیبا ، که با اتاق خواب شما هارمونی لازم را دارد، مکانی برای نصب تلویزیون نیز فراهم کنید تا با هماهنگ کردن آن با تلویزیون ، فضای گرمی در اتاق خواب ایجاد نمایید.

نصب تلویزیون به بالای یک میز آرایشی در اتاق خواب